Yazarlar

KIRILDIĞINIZ YERDEN FİLİZLENECEKSİNİZ

Bu hayat, sizi size kırdırmaya mecbur bırakacak günün birinde. Sevildiğinizi zannettiğiniz bir kalbin okyanusunda kağıttan gemi olacaksınız. İçinde hayallerinizi taşıdığınız o gemi alabora olacak ve geriye yalnızca koca bir “keşke”..

KIRILDIĞINIZ YERDEN FİLİZLENECEKSİNİZ

Bu hayat, sizi size kırdırmaya mecbur bırakacak günün birinde. Sevildiğinizi zannettiğiniz bir kalbin okyanusunda kağıttan gemi olacaksınız. İçinde hayallerinizi taşıdığınız o gemi alabora olacak ve geriye yalnızca koca bir “keşke” kalacak.

Geriye dönüpte telafi edemediğiniz her anın acısını, her gün iliklerinize kadar hissedeceksiniz.

Yanlışlarınız yüzünüze bir tokat gibi çarptığında anlayacaksınız beni. Sığamayacaksınız hayata ve hayatınızdaki insanların hayatına.

O gün geldiğinde aynada yalnızca yüzünüzün yarısını görüyor olacaksınız. Kalan yarısı ise sevilmek uğruna feda ettiğiniz her şeyin karanlığına dönüşecek. Üstelik bu ilk yenilginiz de olmayacak.

Daha birçok hatalarınız olacak. Doğru kalbe çarpana dek her defasında yanlış insanın rüzgârına kapılacaksınız. Rüzgâr her ruhunu okşadığınızda, siz doğru insana yol alacaksın.

Unutmayın ki; aynı konuda çok kez hayal kırıklığına uğramak sizi değiştirir. Olduğunuzdan daha güçlü hissedersiniz. Kanatlarınız daha büyük bir güçle çırpınmaya başlar.

Doğru yerde ve doğru zamanda; kırıldığınız yerden filizleneceksiniz, inanın bana. Sadece sabredin, sadece güvenin, sadece bekleyin…

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error: Kopyalamak Yasaktır !!

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL